تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز مولینکس

تعمیر قهوه ساز و اسپرسوساز مولینکس

تعمیر اسپرسوساز
تعمیر اسپرسوساز

اوژن سرویس به عنوان تعمیرگاه مجاز اسپرسوساز مولینکس یکی از تخصصی‌ترین مراکز سرویس و تعمیر اسپرسوساز مولینکس در تهران بزرگ میباشد که سالهاست به‌صورت کاملاً تخصصی و علمی در این زمینه فعالیت دارد.

تعمیرگاه اوژن سرویس با داشتن متخصص‌ترین تعمیرکاران در سطح شهر تهران و کرج توانسته‌ تجربه چندین ساله خود را در تعمیرات اسپرسوساز مولینکس با علم روز دنیا گره بزند و یکی از مراکز تعمیر به‌روز در این زمینه باشد.

اوژن  سرویس دارای نمایندگی مجاز تعمیرات تمام برندهای اسپرسوساز مولینکس می باشد .

 

بررسی پورتافیلترهای دستگاه های اسپرسوساز مولینکس

پورتافیلتر portafilter یک بخش و قطعه از دستگاه های اسپرسوساز مولینکس نیمه اتوماتیک و اتوماتیک است که قهوه آسیاب شده برای عصاره گیری قهوه ؛ در آن قرار میگیرد و شکل کلی آن ، یک فیلتر فلزی سبد مانند است که به یک دستگیره متصل شده است. این وسیله به بخش گروپ ماشین اسپرسوساز مولینکس بسته

و قفل شده بطوریکه آب بتواند از میان قهوه آسیاب شده داخل سبد پورتافیلتر با فشار زیاد عبور نماید و عصاره گیری قهوه بخوبی انجام پذیرد. بطورکلی سه نوع پورتافیلتر برای دستگاه های گوناگون اسپرسوساز مولینکس وجود دارد.

پورتافیلترهای تجاری یا صنعتی ، به گونه ای طراحی شده اند تا کاربر دستگاه یا باریستا کنترل بیشتری بر روی روند عصاره گیری قهوه داشته باشد . پرتافیلترهای تحت فشار ؛ بدون در نظر گرفتن مهارت کاربر ماشین اسپرسوساز مولینکس در نحوه فشرده سازی و تمپ قهوه ؛ فشاری ثابت را تضمین می نماید.

پرتافیلتر عریان ؛ عصاره گیری و کرمای بهتر قهوه و کنترل کاملی بر روی روند عصاره گیری قهوه خواهید داشت. پرتافیلترهای پاد ( پَد قهوه pod ) با قهوه های آسیاب شده که در یک بسته فیلتری کاغذی گرد ( چیزی شبیه به چای کیسه ای ) بسته بندی شده اند ؛ کار می کند. اگر پرتافیلتر اسپرسوساز مولینکس شما دارای قابلیت قرارگیری پد را در خود ندارد ،

می توانید از یک قالب پَد ( پرتافیلتر مبدل ) برای تبدیل پورتافیلتر پودری به پرتافیلتر پَدی استفاده و یا از یک پرتافیلتر پد خور استفاده نمایید.

دانستن تفاوت های پرتافیلترها به شما کمک و راهنمایی بسیار خوب و مفیدی در انتخاب دستگاه اسپرسوساز مولینکس بر اساس نیاز و خواسته تان از خروجی قهوه می کند.

پورتافیلتر تحت فشاری

پرتافیلتر تحت فشاری ، اغلب در دستگاه های اسپرسوساز مولینکس خانگی و ارزان بکار می رود و همچنین به زیبایی و بادوامی نوع تجاری نبوده و عموما از جنس آلومینیوم یا پلاستیک ساخته می شوند و وزن سبک تر و سبد فیلتر کوچک تری دارند اما با این توصیف ها فیلتر موجود در این نوع ؛ فشار مورد نیاز را برایتان ایجاد می کند

و تنها یک تمپ سبک ( کوبیدن و فشرده کردن قهوه ) برای این کار کافیست و به همین دلیل یک کاربر بی تجربه هم میتواند اسپرسوی خوبی تهیه نماید. پرتافیلتر تحت فشار در واقع از یک سوپاپ و یا یم سبد فیلتر مخصوص با روزنه های کمتر ، برای ایجاد فشار بیشتر استفاده می کند ؛ که در نتیجه بدون نگرانی از نحوه فشار مناسب ، می توانید یک اسپرسوی خوب داشته باشید.

پورتافیلتر مبدل

دستگاه های اسپرسوساز مولینکس اغلب تمام مدل های پرتافیلتر را پشتیبانی نمیکنند و در نتیجه در صورت نیاز کاربر به استفاده از پاد قهوه ، و یا پورتافیلتر تحت فشار ، این امر امکان پذیر نمی باشد. جواب این مشکل ، پورتافیلتر مبدل است.

پورتافیلترهای مبدل برای اسپرسوساز مولینکسهای متنوع ساخته می شود تا به کاربر انعطاف پذیری بیشتری بدهد

تا در موارد نیاز از هر روشی که تمایل دارد استفاده نماید ؛ مثل یک تمپ خوب در پرتافیلتر صنعتی و یا بهره مندی از راحتی در پرتافیلتر تحت فشاری.

کافی ست برای تعمیر اسپرسوساز خود با ما تماس بگیرید

 

‫0/5 ‫(0 نظر)
ثبت ديدگاه

67 − = 66

آیا نیاز به راهنمایی دارید ؟