بخور سرد میگل مدل GAH 60

بخور سرد میگل مدل GAH 60

تعمیرات بخور سرد فلر با قطعات اصلی
تعمیرات بخور سرد فلر با قطعات اصلی
بخور سرد بری میگل مدل «GAH 60» یک دستگاه بخور کاربردی است که می‌تواند میزان رطوبت هوای خانه را به حد مطلوب برساند. این دستگاه برای فضایی با حداکثر مساحت 30 متر مربع مناسب خواهد بود. از این رو برای آپارتمان‌ها ایده‌‌ال است و به طور مثال اتاق پذیرایی را به خوبی پوشش می‌دهد. مخزن مدل GAH 60 شش لیتر ظرفیت دارد و باتوجه به میزان بخار خروجی، دستگاه می‌تواند در حدود 6 ساعت کارکرد مداوم داشته باشد. البته میزان بخار خروجی دستگاه قابل تنظیم است و کاربر می‌تواند بسته به نیاز خود آن را تغییر دهد. این دستگاه یک قابلیت بسیار جالب دارد و می‌توان از آن به عنوان چراغ خواب هم استفاده کرد؛ البته این چراغ در داخل مخزن آب قرار گرفته است. از این رو برای استفاده در اتاق خواب نیز بسیار مناسب خواهد بود. این مدل فاقد خاموشی خودکار است، البته میزان آب مخزن قابل مشاهده است و کاربر می‌تواند قبل از اتمام آب مخزن را پر کند. در پایان این که مدل GAH 60 در رنگ‌های متنوع عرضه می‌شود و جزو مدل‌های مقرون به صرفه است.

لطافت هوا

در فصل‌های زمستان و پاییز که هوا نسبت به سایر فصول سال سردتر است، میزان استفاده از سیستم‌های گرمایشی به حداکثر خود می‌رسد. همین مسئله باعث خشکی هر چه بیش‌تر هوای منازل می‌شود. در این حالت، نیاز است تا رطوبت از دست رفته را به روشی به محیط خانه‌ یا محل کار خود برگردانید. بهترین راه‌کار جبران این رطوبت از دست رفته، استفاده از دستگاه‌های رطوبت‌رسان محیطی‌ است. بخور سرد میگل مدل  GAH 60یکی از این دستگاه‌هاست که دمای خانه را تنظیم می‌کند و سلامت را به ارمغان می‌آورد.

روش کار بخورهای سرد این‌گونه است که قطرات نانوی معلق در هوای خشک را به ذرات کوچک‌ تبدیل کرده و در هوا پخش می‌کنند. سپس این ذرات را به سه گروه تقسیم کرده  و مجددا آن‌ها را می‌شکند تا اندازه‌شان کوچک‌تر شود. در این حالت فاصله‌ی مولکولی بین این ذرات معلق از یکدیگر بیش‌تر شده و با چرخش در هوا باعث تعادل دمای محیط می‌شوند. این دستگاه ۱۴۰ گرم وزن دارد و ظرفیت مخزن آن، ۱۳ صدمِ لیتر است. زمانی‌که مخزن بخور سرد میگل را از آب پر می‌کنید، به طور معمول تا ۶ الی ۷ ساعت به صورت مداوم کار می‌کند، با این حال بهتر است در فواصل زمانی مختلف، آب مخزن آن را چک کنید تا از میزان آب باقی مانده در آن مطلع شوید.

بخور سرد میگل دارای ابعاد 215 × 335 × 395 و وزنی معادل ۲۷۰۰ گرم است. درون مخزن آب این دستگاه، یک چراغ LED  وجود دارد که به محض شروع به کار روشن و فعال می‌شود. جالب است بدانید که این بخور سرد می‌تواند یک چراغ‌ خواب زیبا نیز برای اتاق شما باشد. نور ملایمی که از دیواره‌های این بخور عبور می‌کند جلوه‌ی آرامش‌بخش و دلنشینی به اتاق شما خواهد داد. مخزن این دستگاه، ۶ لیتر گنجایش آب دارد. می‌توانید در آب آن از خوشبو کننده‌های مایع استفاده کنید تا محیط مطبوع و لذت‌بخشی داشته باشید. هم‌چنین استفاده از آب مقطر به جای آب معمولی، می‌تواند عملکرد این دستگاه را تا حد به‌سزایی بهبود بخشد. بخور سرد میگل مدل  GAH 60در رنگ‌های شاد و متنوعی در بازار موجود است که پرطرفدارترین این رنگ‌ها میان کاربران، آبی و خاکستری‌ست.

مزایا

این دستگاه به راحتی پاسخگوی فضاهایی با مساحت ۳۰ متر مربع است. بخور سرد میگل مدل  GAH 60 قابلیت‌های فراوانی دارد، که یکی از آن‌ها تنظیم درجه‌ی بخور است. به طوری‌که مصرف کننده‌ی آن، به راحتی می‌تواند میزان بخوری که از دستگاه خارج می‌شود را بسته به نیاز خود تنظیم کند. بخور سرد میگل مدل  GAH 60قیمت مقرون به صرفه‌ای دارد که همین امر موجب می‌شود کاربران زیادی داشته باشد. از دیگر فوایدی که این دستگاه دارد، متوقف کردن رشد باکتری‌هاست، با این قابلیت می‌تواند میزان سرماخوردگی در کودکان و بزرگسالان را به حداقل برساند و فضای تنفسی عاری از میکروب برای مصرف کنندگان خود ایجاد کند. استفاده از بخور سرد میگل مدل  GAH 6 در هنگام خواب، باعث نرم شدن راه‌های تنفسی و سینوس‌ها می‌شود. این دستگاه برای گیاهان نیز بسیار مناسب است و نتایج مطلوبی به همراه داشته است، به طوری که از خشکی آن‌ها جلوگیری کرده، و به سلامت گیاهان آپارتمانی در فصل سرد کمک خواهد کرد.

نگاه کلی

اوژن سرویس مرکز تعمیرات بخور سرد میگل

‫0/5 ‫(0 نظر)
ثبت ديدگاه

5 + 5 =

آیا نیاز به راهنمایی دارید ؟