تعمیر آبمیوه گیری مولینکس صادقیه

تعمیر آبمیوه گیری مولینکس صادقیه

آبمیوه گیری ها از جمله دستگاه هایی هستند که مدتهاست جزئی از خانه های بسیاری از ما شده اند و شامل برندهای مختلفی از جمله مولینکس نیز می باشد. اما برند دستگاه هرچقدر هم که باکیفیت باشد باز هم خرابی و نیاز به تعمیر آن اتفاقی اجتناب ناپذیر می باشد. در این مواقع به یک نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری مولینکس معتبر و مجاز برای تعمیر یا سرویس دستگاه خود نیاز دارید. چرا که تعمیرات آبمیوه گیری مولینکس تخصصی است و باید توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص انجام شود. در این مطلب ابتدا شما را با تعمیرگاه مجاز اوژن سرویس بعنوان یک مرکز معتبر و تخصصی در زمینه تعمیر انواع دستگاه آبمیوه گیری مولینکس در تهران آشنا می نماییم سپس شما را با قطعات، ایرادات متداول این دستگاه آشنا می‌ نماییم.

دستگاه آبمیوه گیری مولینکس؛ بخش جدانشدنی هر آشپزخانه

دستگاه آبمیوه گیری مولینکس یکی از مورد استقبال‌ترین لوازم خانگی به خصوص در چند سال اخیر است. به کمک دستگاه آبمیوه گیری می‌توانید تنوع گسترده‌ای از نوشیدنی‌های سالم و مفید را در برنامه غذایی روزانه خود داشته باشید. همچنین در مواقعی که می‌خواهید از وعده‌های روزانه میوه و سبزیجات خود انرژی کافی به دست بیاورید، آب میوه می‌تواند یک راه حل مناسب برای دریافت انرژی از این مواد مغذی باشد.

ایرادات رایج در تعمیرات دستگاه آبمیوه گیری مولینکس در تهران

ایرادات رایج در تعمیرات آبمیوه گیری مولینکس و راهکارهای رفع آن

بعضی مواقع به دلایل مختلف مانند گذشت زمان و استفاده غیر اصولی شاهد بروز مشکلات مختلفی در قطعات دستگاه آبمیوه گیری مولینکس خواهیم بود. این قطعات به دلیل اینکه اورجینال هستند نیازمند عیب‌یابی تخصصی تیم‌های فنی نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری مولینکس اوژن سرویس می‌باشند.

روشن نشدن دستگاه

در صورتی که دستگاه آبمیوه گیری مولینکس روشن نشد، می‌توانید مواردی که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم را بررسی نمایید. نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری اوژن سرویس در چنین شرایطی به شما توصیه می‌کند که قبل از انجام هر کاری ابتدا مطمئن شوید که دستگاه به برق متصل شده باشد و پریز برق نیز سالم باشد.

از دیگر نکات مهم که اطلاع از آن برای مصرف‌کنندگان ضروری است می‌توانیم این موارد را در نظر بگیریم:

  • بهتر است از سلامت عملکرد دوشاخه آبمیوه گیری مطمئن شوید
  • کلید روشن خاموش را بررسی کنید
  • در بیشتر مواقع، اشکال دستگاه از کلید روشن و خاموش است
  • بررسی اتصالات و سیم‌های مدار
  • در انتها هم بررسی موتور برای شناسایی محل آسیب

نچرخیدن تیغه آبمیوه‌ گیری مولینکس

گاهی اوقات به خاطر مشکلات مربوط به دسترسی به جریان برق شاهد ایجاد مشکلاتی از این قبیل در دستگاه آبمیوه گیری مولینکس هستیم. نقص فنی یاتاقان آبمیوه گیری نیز می‌تواند عامل مهم در خرابی این تیغه‌ها باشد. در مواقعی که مایعات از بخش کوپلینگ عبور کنند و خود را به یاتاقان‌ها برسانند، خوردگی، زنگ‌زدگی و در نهایت پوسیدگی یاتاقان‌ها را شاهد خواهیم بود. برای حل این مشکل ابتدا باید روغن‌کاری کرده و سپس اقدام به استفاده دوباره از آن کنید. بهتر است پروسه چرخش تیغه را با پارچ شیشه‌ای و یک بار هم بدون پارچ شیشه‌ای تکرار کنید.

عیب‌یابی آبمیوه‌ گیری مولینکس در شرایطی که آب میوه‌ها به خوبی گرفته نمی‌شود

در صورتی که آبمیوه گیری مولینکس شما آب همه میوه‌ها را به خوبی نگرفته و تنها آن‌ها را له می‌کند، می‌توانید برای رفع عیب آبمیوه گیری، از اقداماتی که در ادامه گفته می‌شود، کمک بگیرید. یکی از مهم‌ترین مواردی که می‌تواند باعث بروز چنین مشکلی بشود، استفاده از میوه‌های له شده و به شدت نرم است.

استفاده بیش از حد از چنین میوه‌هایی می‌تواند منجر به گرفتگی فیلتر و در نهایت خارج نشدن آب میوه از آبمیوه گیری بشود. این احتمال هم وجود دارد که تیغه و یا صفحه‌ای که در زیر تیغه قرار دارد، دچار آسیب‌دیدگی شده باشد. تیغه آبمیوه گیری بعد از مدتی کند شده و یا دچار آسیب‌های مختلف می‌شود. برای رفع این مشکل می‌توانید تیغه را با کمک مراکز مجاز و معتبری مانند نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری مولینکس اوژن سرویس ، تعویض نمایید.

داغ شدن بیش از حد موتور آبمیوه گیری مولینکس

اگر در زمان کار با آبمیوه گیری مولینکس احساس کردید که موتور و بدنه آن بیش از حد استاندارد داغ شده است، می‌توانید از راهکارهایی که در ادامه گفته می‌شود جهت بررسی و رفع این مشکل استفاده کنید.

برخی از این اقدامات شامل موارد زیر هستند:

  • اگر به یکباره مقدار زیادی میوه را درون دستگاه قرار دهید، قطعا به موتور فشار وارد شده و شروع به داغ شدن می‌کند
  • در شرایطی که آبمیوه گیری بدون اینکه محتویاتی داشته باشد، شروع به کار کند این موضوع هم می‌تواند منجر به داغ کردن دستگاه شود

قرار دادن دستگاه بر روی فرش و یا موکت نیز در بروز این مشکل تاثیرگذار است

نگاهی به برخی از قطعات مهم آبمیوه گیری مولینکس داشته باشیم

امروزه اگر نگاهی به آبمیوه گیری‌های مولینکس موجود در بازار داشته باشیم، متوجه یک نکته ساده خواهیم شد. آبمیوه گیری‌های مولینکس در اندازه و مدل‌های مختلفی روانه بازار مصرف می‌شوند که همین امر می‌تواند این امکان را برای شما فراهم کند تا از نوشیدن یک لیوان آبمیوه طبیعی در منزل خود نهایت استفاده را ببرید.

شاید شما هم جزو آن دسته از نوعروس‌هایی باشید که به تازگی اقدام به استفاده از آبمیوه گیری مولینکس و یا خریداری آن کرده‌اید. در نتیجه آشنایی با قطعات آبمیوه گیری مولینکس می‌تواند در استفاده همه‌جانبه و موثر شما از این دستگاه نقش مهمی را به عهده داشته باشد.

از طرفی یکی از دلایل مهم شناخت این قطعات، موضوع پیچیدگی و تخصصی بودن این قطعات است. از طرفی دسترسی به برخی از قطعات داخلی نیز احتیاج به دانش فنی تیمی مجرب دارد که همین مسئله لزوم مراجعه به خدمات نمایندگی تعمیرات و قطعات و لوازم یدکی آبمیوه گیری مولینکس مانند اوژن سرویس را دو چندان می‌کند.

موتور آبمیوه گیری مولینکس؛ قلب تپنده این دستگاه

موتور دستگاه آبمیوه گیری مولینکس اصلی‌ترین نقش، یعنی روشن شدن دستگاه را به عهده دارد. این قطعه از قسمت‌های داخلی مانند سیم‌های رابط، بلبرینگ، لاستیک زیر پیچ موتور، زغال‌های کربنی و همچنین محفظه موتور تشکیل شده است که قسمت‌های نام برده شده را از مخزن آبمیوه گیری جدا کند. به منظور کارکرد بهتر موتور آبمیوه گیری مولینکس، این دستگاه باید روی سطحی صاف و بدون لرزش قرار داشته باشد.

از جمله مشکلات متداول موتور آبمیوه گیری مولینکس که به دلیل حساسیت بالا نیازمند مراجعه به نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری مولینکس است می‌توانیم به موارد مهم زیر اشاره کنیم:

  • داغ شدن بیش از اندازه موتور دستگاه
  • وارد شدن آب میوه به درون فضای موتور
  • مرطوب بودن موتور

مخزن آبمیوه‌ گیری مولینکس چه اهمیتی دارد

مخزن آبمیوه‌ گیری مولینکس قسمتی از دستگاه است که شما میوه‌ها را درون آن می‌ریزید. در مرحله بعد میوه به تدریج خرد شده و به سمت صافی حرکت خواهد کرد. محل قرارگیری مخزن آبمیوه درست روی صفحه بالای موتور است. بعد از قرار دادن میوه‌ها درون این مخزن، باید درب محفظه را به صورت کامل ببندید. بعد از اینکه مراحل آبگیری تمام شد، باید دوباره مخزن‌ها را پر کنید. البته منظور از پر کردن مخزن‌ها این نیست که میوه‌ها را به صورت فشرده درون آن قرار دهید. زیرا در این حالت این احتمال وجود دارد که به موتور دستگاه فشار وارد شده و شروع به داغ شدن نماید.

تیغه‌های آبمیوه گیری مولینکس

تیغه‌های دستگاه آبمیوه گیری مولینکس به صورت دقیق نقش خرد کردن میوه‌ها بعد از چرخش را بر عهده دارند. پروسه خرد کردن میوه‌ها به این صورت است که بعد از شروع به کار موتور، به شکل متقابلی تیغه‌ها نیز با چرخش موتور شروع به حرکت می‌کنند. با ریختن میوه‌ها در داخل مخزن شاهد شروع به چرخش و خرد شدن میوه‌ها خواهیم بود. شما با استفاده صحیح از آبمیوه گیری مولینکس می‌توانید تا سال‌ها از این تیغه‌ها استفاده کنید. به منظور شستشوی هر چه بهتر تیغه‌ها باید از آب ولرم استفاده کنید.

 

اوژن سرویس مرکز تعمیرات آبمیوه گیری مولینکس در صادقیه

قطعه کالا مرکز فروش لوازم یدکی آبمیوه گیری مولینکس

‫0/5 ‫(0 نظر)
ثبت ديدگاه

24 − 17 =

آیا نیاز به راهنمایی دارید ؟