تعمیر جاروشارژی میگل صادقیه

تعمیر جاروشارژی میگل صادقیه

تعمیر جاروشارژی مولینکس MOULINEX با قطعات اورجینال
تعمیر جاروشارژی مولینکس MOULINEX با قطعات اورجینال

عیب یابی مشکلات جارو شارژی میگل توسط تعمیرکار نمایندگی اوژن سرویس

برخی از ایرادات و مشکلاتی که برای جاروشارژی میگل به وجود می آید، رایج است. با رعایت بعضی از نکات میتوانید این مشکلات پیشگیری کنید و به صورت دوره ای جاروشارژی را بررسی و عیب یابی کنید.

  1. داغ شدن سریع جاروشارژی میگل
  2. کاهش قدرت مکش جاروشارژی میگل
  3. مشکل کار نکردن جاروشارژی میگل

رفع مشکل داغ شدن سریع جاروشارژی میگل

  • در صورت استفاده طولانی مدت از جاروشارژی شاهد داغ شدن جاروشارژی هستیم. بهتر است استفاده از این دستگاه را در فواصل زمانی انجام دهید.
  • از دلایل داغ شدن جاروشارژی می توان به خرابی در ترموستات اشاره کرد که برای بررسی و تعمیر این قطعه باید از یک تعمیرکار جاروشارژی میگل کمک بخواهید.
  • کثیف بودن فیلتر به مدت طولانی و نرسیدن هوای کافی به موتور دستگاه شما نیز می تواند از علل داغ شدن دستگاه جاروشارژی میگل باشد.

تعمیر مشکل کاهش قدرت مکش جاروشارژی میگل

عوامل کاهش قدرت مکش جاروشارژی مانند نیم سوز شدن موتور جاروشارژی، پر شدن کیسه جاروشارژی، گرفتگی لوله خرطومی جاروشارژی، کثیف شدن فیلتر و آسیب دیدن پروانه در این دستگاه، ممکن است باعث کم شدن مکش جاروشارژی میگل شوند‌

عیب یابی کار نکردن جارو شارژی میگل

یکی از نگران کننده ترین مشکلات جاروشارژی میگل، کار نکردن آن است. از دلایل شایع کارنکردن جاروشارژی میگل می توان به سوختن یا آسیب دیدن موتور، خرابی دوشاخه یا کابل برق، آسیب دیدن کیت الکتریکی و مواردی از این قبیل اشاره کرد.

‫5/5 ‫(1 نظر)
ثبت ديدگاه

7 + 2 =

آیا نیاز به راهنمایی دارید ؟