تعمیر خردکن برقی مولینکس صادقیه

تعمیر خردکن برقی مولینکس صادقیه

خردکن های برقی از جمله لوازم پر مصرف روزانه در آشپزخانه بحساب می آیند و در طول زمان و با استفاده زیاد دچار خرابی های متعددی خواهند شد. اگر خردکن مولینکس خانگی یا صنعتی شما دچار ایراد شده است میتوانید با ارسال درخواست تعمیرکار برای خردکن خود به راحتی نسبت به تعمیر آن اقدام کنید.

اوژن سرویس روند تعمیرات لوازم خانگی را به قدری آسان کرده که شما با ارسال درخواست در کمتر از ۳ دقیقه لوازم خانگی معیوب خود را برای تعمیرات ثبت خواهید کرد. فقط کافیست با یکی از روش های قرار داده شده درخواست تعمیرکار برای تعمیر خردکن ارسال کنید تا تکنسین های تعمیرخونه دستگاه شما را تعمیر کنند.

 

هزینه تعمیر خردکن در صادقیه

هزینه تعمیر خردکن برقی بسته به نوع خرابی و قطعاتی که در طی فرایند تعمیرات در آن استفاده و تعویض میشود میانگین بین ۵۰.۰۰۰ تا ۵۰۰.۰۰۰ تومان خواهد بود. اوژن سرویس تنها و تنها از قطعات اورجینال در روند تعمیرات خردکن شما استفاده خواهد کرد و قطعات استفاده شده نیز شامل ۶ ماه ضمانت نامه تعمیرات خواهند بود.

قطعات خردکن مولینکس را از قطعه کالا بخواهید.

 

معرفی محله صادقیه

آریاشهر (یا صادقیه) محله‌ای در غرب تهران است. پیش از انقلاب ۱۳۵۷ نام رسمی این محله آریاشهر بوده‌است. اکنون دربردارنده محله‌های از جمله صادقیه، طرشت شمالی، صادقیه شمالی، ارمکان و بلوار فردوس است.

بخشی از این محله در منطقه ۲ شهرداری تهران و بخش‌های دیگر آن نیز در منطقه ۵ شهرداری تهران جای گرفته‌است. بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه محمدعلی جناح مرز میان این دو منطقه می‌باشد که از فلکهٔ دوم آریاشهر آغاز می‌شود به سمت شمال ادامه دارد.[۳] فلکهٔ دوم صادقیه در این محله قرار دارد که بزرگراه‌های محمدعلی جناح از جنوب و بزرگراه اشرفی اصفهانی از شمال، بزرگراه آیت‌الله کاشانی از غرب و خیابان ستارخان از شرق را به هم پیوند می‌دهد. در جنوب غربی این میدان ایستگاه متروی صادقیه جای گرفته‌است.

‫0/5 ‫(0 نظر)
ثبت ديدگاه

3 + 2 =

آیا نیاز به راهنمایی دارید ؟