تعمیر و تعویض باتری جارو شارژی در صادقیه

تعمیر و تعویض باتری جارو شارژی در صادقیه

ابتدا دو شاخه ی کابل شارژر را به برق بزنید و سپس فیش آداپتور را به جارو متصل کنید. با این کار از احتمال خرابی باتری در اثر نوسانات جریان برقی که به طور ناگهانی وارد کابل می ‌گردند، کاسته می شود.

خرید و یا تعمیر باتری جارو شارژِی

باتری جارو شارژی لیتیومی موجود در فروشگاه قطعه کالا عمر و قدرت شارژ بیشتری دارد. شما عزیزان می توانید به راحتی از سایت ما باتری مورد نظر خود را پیدا کنید و از طریق سبد کالا خرید خود را تکمیل کنید .

عمر باتری جارو شارژی

معمولا باتری های جارو شارژی عمری حدود 3 سال دارند. اما با توجه به مارک جاروشارژی و طریقه شارژ نمودن جاروشارژی مدت زمان طول عمر متغیر می باشد.
میزان آمپر باطری شما نشان دهنده این امر است که جارو شما بعد از شارژ چه مدت می تواند کار کند. که قطعا پایین آمدن زمان توانایی کار جارو شارژی نشان از کم شدن عمر مفید آن دارد.

نحوه درست شارژ کردن جارو شارژی

نحوه شارژ جارو شارژی به این شکل است که بعد از اتمام شارژ باتری آن را روی پایه شارژ قرار دهید. هنگامی که شارژ دارد رو پایه شارژ قرار ندهید و یا اینکه آداپتور را از برق جدا نمایید. هنگامی که شارژ جارو تمام شد، آداپتور را به برق متصل نمایید. این شکل استفاده طول عمر باتری شما را افزاش می دهد.
مدت زمان شارژ جارو شارژی بستگی به میزان خروجی ولتاژ و آمپر آداپتور دارد. معمولا برای اولین استفاده به حدود 16 ساعت و برای دفعات بعدی حدود 8 ساعت زمان نیاز دارد.

محل مناسب نگهداری از باتری جارو شارژی

چنان چه برای مدت طولانی از دستگاه استفاده نمی‌کنید توصیه می شود باتری را از دستگاه جدا کنید. (باتری کاملاً تخلیه شده باشد) باتری را در محل خشک و خنک نگهداری کنید و از قرار دادن در محیط‌ های گرم، مرطوب و در معرض گرد و غبار اجتناب کنید.

جارو برقی

مشاوره رایگان تعمیر جارو شارژی

تیم متخصص تعمیرات اوژن سرویس آماده مشاروه رایگان می باشد. متخصصین تعمیرات به مشتری کمک می کنند تا علت عیب رخ داده را یافته و در مورد عیب به وجود آمده و نحوه برطرف کردن آن به مشتری مشاوره بدهد.

اوژن سرویس مرکز تخصصی تعمیرات جاروشارژی

قطعه کالا مرکز فروش انواع جاروشارژی 

‫0/5 ‫(0 نظر)
ثبت ديدگاه

− 3 = 7

آیا نیاز به راهنمایی دارید ؟