ساندویچ ساز مولینکس مدل SM1540

ساندویچ ساز مولینکس مدل SM1540

.

نمایندگی تعمیرات مجاز مولینکس
نمایندگی تعمیرات مجاز مولینکس
ساندویچ ساز «مولینکس» (Moulinex) مدل «SM1540» محصولی پرکاربرد با قیمت مناسب است. تهیه‌ی یک غذای سریع و سالم با مواد ساده یکی از نیازهای زندگی پرمشغله‌ی امروزی است. با این وسیله می‌توان خیلی سریع غذای مورد علاقه کودکان را تهیه کرد. کار با آن بسیار ساده است و به‌راحتی می‌توان آن را شست و تمیز کرد.
کارایی

۴

طراحی

۴

ارزش خرید

۴

کیفیت ساخت

۴

امکانات و قابلیت ها

۴

نکات مثبت

محفظه جمع آوری سیم

بررسی تخصصی

معرفی ساندویچ ساز مولینکس مدل SM1540

ساندویچ‌ساز مولینکس مدل SM1540 دستگاهی کوچک و جمع‌وجور برای تهیه ساندویچ است. بدنه‌ی این دستگاه از پلاستیک ساخته شده است و روی بدنه چراغ نشانگری قرار دارد که وضعیت آماده‌بودن دستگاه را نشان می‌دهد. در زیر دستگاه قسمتی برای جمع‌آوری سیم برق وجود دارد و می‌توان فقط به میزان مورد نیاز سیم برق را باز کرد و مابقی را در این قسمت جمع‌آوری کرد؛ هرچندکه سیم دستگاه کوتاه است و احتمالا در حالت استفاده نیاز به جمع‌کردن آن نیست. پایه‌های ضدلغزش، دستگاه را از افتادن و تکان‌خوردن حتی از روی صفحات صاف و مسطح کابینت حفظ می‌کند. دستگاه را به‌صورت عمودی می‌توان در کابینت یا کمد نگه‌داری کرد تا جای کمتری اشغال کند. روی دسته یک قفل قرار دارد و هنگام کار با دستگاه، دسته داغ نمی‌شود.

صفحه داخل دستگاه دارای طرح خاصی است و می‌توان غیر از ساندویچ، خمیر نیز در قسمت مخصوص ریخت. داخل دستگاه دو ساندویچ با نان تست را می توان قرار داد. صفحه این ساندویچ‌ساز دارای روکش نچسب است و امکان جداشدن ندارد. ثابت بودن صفحه، تمیز کردن آن را سخت خواهد کرد. درِ دستگاه به‌صورت 90 درجه باز می‌شود.

بخریم یا نخریم؟

ساندویچ ساز مولینکس مدل SM1540 از نظر ساخت، دستگاه باکیفیتی است. این دستگاه بسیار جمع‌و‌جور بوده و برای خانواده‌های کم‌جمعیت مناسب است. طرح خاص داخل صفحه آن را از دیگر محصولات این گروه متمایز کرده است. درمجموع این محصول با توجه به قیمت و امکاناتش گزینه‌ی خوبی برای قرارگرفتن در سبد خرید است.

بستن

مشخصات

سایر توضیحات

– دارای محفظه جمع آوری سیم

حداکثر توان مصرفی

۷۰۰

توضیحات صفحه

صفحه اسنک ساز از جنس تفلون نچسب

ویژگی‌های مقاومتی

دستگیره عایق حرارت

دستگاه نمایش وضعیت

نشانگر LED

قطعه کالا مرکز فروش لوازم یدکی مولینکس 

اوژن سرویس مرکز تعمیر انواع ساندویچ ساز مولینکس 

‫0/5 ‫(0 نظر)
ثبت ديدگاه

− 2 = 1

آیا نیاز به راهنمایی دارید ؟