نمایندگی تعمیرات مخلوط کن مولینکس صادقیه

 نمایندگی تعمیرات مخلوط کن مولینکس صادقیه

در گذشته تهیه غذا به علت نبودن ابزارآلات گوناگون کار بسیار دشواری بود و برای تهیه انواع پوره‌ها، سوپ‌ها، نوشیدنی‌ها و نرم کردن مواد غذایی باید زمان طولانی طی می‌شد. امروزه ابزارآلاتی مانند مخلوط کن کار را تسهیل کرده و مخلوط کردن مواد در کسری از ثانیه و به‌ راحتی صورت می‌گیرد. یکی از برندهای خوب مخلوط کن در بازار که از فروش بالایی برخوردار است، مخلوط کن مولینکس است. چنانچه روزی مخلوط کن مولینکس شما با مشکلی مواجه شد و نیاز به تعمیر داشت، اوژن سرویس، نمایندگی تعمیرات مخلوط کن مولینکس در سطح شهر تهران مخلوط کن شما را  تعمیر می‌کند تا هرچه سریع‌تر روند آشپزخانه شما به حالت عادی برگردد.

مشکلات متداول مخلوط کن مولینکس

هر وسیله برقی براثر استفاده نادرست یا طولانی ‌مدت ممکن است خراب شود. بنابراین خرابی یک دستگاه ارتباطی باکیفیت دستگاه ندارد. مخلوط کن مولینکس نیز از این قاعده مستثنا نیست. چنانچه هر یک از مشکلات زیر در مخلوط کن مولینکس شما مشاهده شد، باید نسبت به تعمیر آن اقدام شود:

مخلوط کن مولینکس روشن نمی‌شود

چنانچه علت روشن نشدن دستگاه خرابی پریز، سیم رابط یا کلیدهای دستگاه نباشد، یا موتور سوخته یا اورلود خراب ‌شده است.

مخلوط کن مولینکس صدایی نامعمول می‌دهد

در برخی موارد تغییر شکل تیغه باعث می‌شود تیغه‌ها به بدنه گیرکرده و صدا ایجاد شود. اگر مشکل از تیغه‌ها نباشد، بوش‌ها و هسته فلزی آرمیچر با هسته فلزی کفشک درگیر شده و باید قطعه تعویض شود. این‌گونه تعمیرات کار مشکل و پیچیده‌ای است و باید برای انجام آن با نمایندگی تعمیرات مخلوط کن مولینکس تماس گرفت.

غالباً ساییدگی پیچ شش‌ضلعی ته پارچ موجب نشتی می‌شود. چنانچه با تعویض پیچ مشکل برطرف نشد، واشرهای زیر پیچ باید تعویض شود.

کم شدن قدرت مخلوط کن مولینکس

عوامل گوناگونی مانند خراب شدن بوش تیغ، بوش موتور، کثیفی کلکتور، کم شدن ذغال دستگاه یا نیم سوز بودن آرمیچر یا بالشتک‌ها، موجب کم شدن قدرت دستگاه می‌شود. با مراجعه به نمایندگی تعمیرات و لوازم یدکی و قطعات مخلوط کن مولینکس در تهران، تعمیرکاران حرفه‌ای به ‌راحتی می‌توانند متوجه مشکل شده و عیب دستگاه شما را برطرف نمایند.

مخلوط کن روشن و سریع خاموش می‌شود

در این گونه موارد غالباً محافظ الکترونیکی(اورلود) دستگاه خراب است. چنانچه پس از بررسی مشکل از اورلود نبود، باید موتور، هرزگرد شدن موتور پروانه و یا بار اضافی موتور چک شود.

اوژن سرویس، تعمیرگاه مخلوط کن مولینکس ، همواره برای انجام تعمیرات تخصصی مخلوط کن مولینکس شما در دسترس می‌باشد و در راستای دستیابی به رضایت مشتری سعی در ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود دارد.

قطعات مخلوط کن مولینکس را از قطعه کالا بخواهید.

‫0/5 ‫(0 نظر)
ثبت ديدگاه

59 − 57 =

آیا نیاز به راهنمایی دارید ؟