اوژن سرویس

اوژن سرویس با بیش از ۳۰ سال سابقه درخشان در زمینه تعمیر لوازم خانگی و خدمات پس از فروش ، با مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرکاران و با بهره گیری از خدمات تخصصی در امر تعمیرات لوازم خانگی برقی در خدمت شماست.


اوژن سرویس با بهره گیری از مهندسان و تعمیرکاران متخصص در امر تعمیر لوازم خانگی ، با بهره گیری از تکنولوژی های روز و مدرن در تعمیر انواع وسایل برقی به تعمیر لوازم برقی شما پرداخته و تمام تلاش خود را جهت جلب رضایت شما هموطنان عزیز ایرانی بکار میگیرد.
دوستان عزیز در تهران و سایر استان ها میتوانند با تماس بااوژن سرویس ، از طریق قسمت تماس با ما یا شماره ی دفتر مرکزی 02146037301ارتباط برقرار کرده و از مشاوره مهندسان متخصص در هر زمینه بهره مند شوند.

امروزه تعمیر لوازم خانگی یکی از مسائلی می باشد که ممکن است هر فردی با آن رو در رو باشد.

با گذشت زمان از خرید هر وسیله برقی ، ممکن است مشکلاتی برای آن پیش آید که از شرایط گارانتی خارجی شده باشد و یا گارانتی معتبری نداشته باشد.

– شاید تا کنون برایتان پیش آمده باشد که بعد از تعمیر لوازم خانگی باز هم همان مشکل یا مشکلات جدیدی گریبان گیر شما شده اند و آن دستگاه دیگر مانند روز اول نشده است.

یکی از دلایل این امر از بین رفتن اطمینان افراد برای تعمیر لوازم خانگی خود می باشد که البته کاملا منطقی است.

– آیا قطعاتی که حین تعمیر بر روی دستگاه شما قرار داده می شود و یا تعویض می گردد ، قطعات اصلی می باشند؟

– آیا شما وقعا می دانید که این قطعات اصلی می باشند و تعمیرکاران درست وظایف خود را انجام داده اند؟

– آیا شما وقعا مشکلات دستگاه خود را می دانید و مطمئن هستید که مشکل دستگاه شما دقیقا چه می باشد و چه کاری برای تعمیر آن باید انجام گردد؟

شاید با پاسخ به این سوال ها کمی در تعمیر لوازم خانگی خود تامل کنید و شاید واقعا باید دستگاه جدید جایگزین آن کنید.

اوژن سرویس متخصص در تعمیر لوازم خانگی با بیش از ۳۰ سال سابقه در این امر ، آماده ارائه خدمات به صورت غیر حضوری می باشد. تعمیر برندهای برتر لوازم خانگی توسط متخصصین و مهندسین حرفه ای انجام می شود

و یکی از موارد مهم برای تعمیر لوازم خانگی ارائه ضمانت نامه می باشد که این مورد در اوژن سرویس انجام می گردد و بابت تضمین کیفیت خدمات ، ضمانت نامه مکتوب ارائه می گردد.

همین مورد سبب گردیده تا برای حفظ کیفیت ارائه خدمات ، فقط از قطعات اصلی برای تعمیر لوازم خانگی در اوژن سرویس استفاده گردد.

02146037301

‫5/5 ‫(1 نظر)
آیا نیاز به راهنمایی دارید ؟